Autor Wątek: Zastępca Klanu Światła  (Przeczytany 1117 razy)

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Zastępca Klanu Światła
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 16:59:24 »
Uzbierało się już kilka osób na forum, postanowiłam zatem rozpocząć wybory na zastępce stada Światła. W tym wątku zgłaszamy swą kandydaturę. Dnia 25.06.b.r rozpocznie się głosowanie, w której zostanie wybrana 1 osoba.

Formularz zgłoszeniowy:

Imię -
Wiek -
Dlaczego chcę zostać zastępcą -
Inne (dopiski od siebie, jakieś postanowienia etc.) -

Mogą zgłaszać się tutaj jedynie osoby ze Światła.

Idina

  • Wojowniczka
  • Klan Światła
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Niezdecydowana.
    • Zobacz profil
Odp: Zastępca Klanu Światła
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2014, 20:08:03 »
Imię - Idina
Wiek - 3 lata
Dlaczego chcę zostać zastępcą - chcę zostać zastępcą ponieważ sądzę że nadaję się na zastępcę. Wiem na czym polega rola zastępcy. Oczywiście liczę się z tym że zastępca to pozycja bardzo odpowiedzialna. Oczywiście wiem jaki zastępca musi być.
Inne (dopiski od siebie, jakieś postanowienia etc.) - obiecuję że będę się starać jak najlepszą zastępczynią. Będę mogła poświęcić dużo czasu. Będę się starać być spokojna jak coś się wydarzy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2014, 11:20:30 wysłana przez Idina »
Imię:Idina
Wiek:3
Inne: Bardzo szybko biega, lecz to normalne u gepardów.
Moce:
- Uzdrowienie - jeśli podczas walki jej stan będzie zły to wszystko się regeneruje
- Niewidzialność
- Przenikanie przez przedmioty (wygrana w loterii)
Statystyki:
Siła: 25
Zręczność:15
Szybkość:20
Wytrzymałość:25
Moce: 15

                                          Podopieczny zaawansowany
Imię: Efira
Rodzaj: Banshee - Istota wzbudzająca Stach swym krzykiem. Pojawia się w 2 postaciach: czarnego kota lub widma.
Moc - Krzyk - Koszmarnie krzyczy ogłuszając i dezorientując wroga na 3 posty.

Siła: 14
Zręczność: 16
Szybkość: 14
Wytrzymałość: 10
Moce: 11
Inteligencja: 40

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Odp: Zastępca Klanu Światła
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2014, 09:59:44 »
Imię -Sirius
Wiek - 3 lata
Dlaczego chcę zostać zastępcą - Myślę, że nadaję się na to stanowisko. Pomimo mojego młodego wieku sporo przeżyłem, mam ambitne plany, jestem spokojny i opanowany. Lubię pomagać, nienawidzę starć. Jestem taki, jaki jestem, ale wiem jedno- Stado to jedność- i nie pozwolę by pod nieobecność Ivy ktoś to zakłócił. jeśli będzie trzeba, oddam za klan swoje życie-bo to stado dało mi to, czego nie zaznałem będąc kociakiem.
Inne (dopiski od siebie, jakieś postanowienia etc.) - Będę dość częstym gościem na tym forum, pozapraszam trochę moich znajomych, niech stado się powiększy. I tak jak już wymieniłem, będę dążył, żeby klan Cienia nie zakłócił spokoju na naszych terenach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2014, 23:21:45 wysłana przez Sirius »
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

Lulu

  • Gość
Odp: Zastępca Klanu Światła
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2014, 17:14:08 »
Imię - Lulu.

Wiek - 22 lat.

Dlaczego chcę zostać zastępcą - Powód pierwszy, sami bardzo młodzi osobnicy się zgłaszają na zastępcę, czy to normalne, że osobnik o wiele lat młodszy dowodzi osobie starszej? Nie, raczej nie. Chciałam bym też wziąć pod uwagę, że wszyscy nie dążą do umacniania swojego stada tylko je chronić, rozumiem, że zastępca jest ochroną dla stada, ale również takim "asem w rękawie", kiedy dochodzi do walki a przywódca jest nieobecny zastępca nie może sobie pozwolić na porażkę, nie może pozwolić, że jego stado będzie osłabione ze względu na panikę lub zbyt małej inteligencji. A koniec bym chciała tylko dodać, że Cienie będą dwa razy się zastanawiać, zanim jeszcze raz wejdą na tereny Światła.

Inne - Głownie to nie mam nic do dodania więcej, pojawiać będę mogła się prawie codziennie jak mnie nie na znaczy, że choroba, nie jestem w domu lub brak prądu czy internetu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2014, 16:30:45 wysłana przez Lulu »

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Zastępca Klanu Światła
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2014, 21:56:31 »
Raczej nikt się już nie zgłosi, powstała więc ankieta.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
maniacraft kl7 telenowele ganggob gonerpg