Wprowadzenie > Ogłoszenia, nowinki

OGŁOSZENIE (przeczytaj) !

(1/2) > >>

Mici Tiluu:
WAŻNE OGŁOSZENIE DO WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH !
uprzejmie proszę o odpowiedzi brzmiące "przeczytałam/em"
Na początek wyjaśnię Ivy, że utworzyłam ten wątek dla dobra forum i że może go spokojnie usunąć, ale dalsze informacje ważne są dla użytkowników.

Od dwóch tygodni wchodzę codziennie i sprawdzam czy są nowe wiadomości od reszty użytkowników. Są krótkie od Idiny i ewentualnie od Ivy.. LUDZIE!!! Rejestrujecie się, to piszcie choćby info, że np. "nie będzie mnie przez najbliższy miesiąc z powodu...". Mam silne wrażenie, że jestem na tym forum sama z Ivy i Idiną (czasami wchodzą). Proponuję by każde konto o niezgłoszonej nieobecności było usuwane po trzech tygodniach. Tyle trwa przeciętna kolonia i osoba zdążyłaby napisać "byłam na koloni..." albo "będę na koloni...". Piszcie! Patrzcie! Uaktywnijcie się!

Napisała Mici Tiluu

Ivy:
Usuwanie kont i tak nic nie da. Forum sobie zdechło.

Mici Tiluu:
szkoda... miałam nadzieję, że jeszcze trochę pożyje. Naprawdę świetny pomysł.. wykonanie.. tylko gorzej z użytkownikami. Fim nie długo wróci (znamy się w realu) mam kontakt z Lucyfer na innych forach, ale co z resztą? Np. Cermor. Co z nią?

Ivy:
Cerm jest na wakacjach.

Vircassis:
A właśnie bo nie zgłosiłam.. Mnie przez dwa tygodnie od 9 nie będzie z powodu koloni ._.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej