Autor Wątek: Przegniły Most  (Przeczytany 1159 razy)

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Przegniły Most
« dnia: Czerwiec 15, 2014, 17:51:36 »
Stary, przegniły most znajdujący się na środku bagien.


Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:33:45 »
Weszła. Stąpała ostrożnie po niepewnym moście i w którymś momencie wskoczyła na rozłożyste drzewo, a potem  położyła się wygodnie na konarze. Miała ponure myśli. Nie miała co liczyć na pomoc swego stada, będzie musiała wojować z Cieniami sama. Idina i Sirius byli wpatrzeni w siebie i jak na razie nie pałali się do wojny, która najwyraźniej zbierała się nad jej klanem niczym burzowe chmury. Na razie musiała wyratować Idinę ze szponów Cieni i czym usłyszała chociaż słowo podziękowania? Oczywiście, że nie. Także tą dwójkę mogła spokojnie wykreślić jako pomoc w stadzie. Czarnego karakala jeszcze nie poznała, ale nie miała w niej wielkiej nadziei, pewnie też będzie typem samotnika. Ivy więcej kotów nie spotkała.
Cieni będzie coraz więcej, a Świetlni żyją w małych grupkach. Przyszłość zapowiadała się wesoło. lwica ziewnęła i spojrzała w wodę.

Lulu

  • Gość
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:45:24 »
Maskotka chciała co najmniej palnąć w łeb Lu wszędzie chodziła tam, gdzie jej przyjaciel za bardzo nie chciał. Lulu za bardzo nie musiała uważać jak stąpała po moście była lekka, więc nie bała się, że jedna z desek pęknie lalka rozglądała się po terenie z obrzydzeniem, ale w oczy rzuciła lwica którą spotkali na pustyni. Pluszak chwycił łeb kocicy i nakierował ją w stronę, gdzie leży lwica.
-Oh.. Witam ponownie mam nadzieje, że nie przeszkadzam.

Idina

  • Wojowniczka
  • Klan Światła
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Niezdecydowana.
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:47:56 »
Biegła aż przybiegłam tu. Jest Ivy.
- Ivy chcę ci podziękować. Gdyby nie ty to nie wiem co się by stało. - powiedziałam.
Imię:Idina
Wiek:3
Inne: Bardzo szybko biega, lecz to normalne u gepardów.
Moce:
- Uzdrowienie - jeśli podczas walki jej stan będzie zły to wszystko się regeneruje
- Niewidzialność
- Przenikanie przez przedmioty (wygrana w loterii)
Statystyki:
Siła: 25
Zręczność:15
Szybkość:20
Wytrzymałość:25
Moce: 15

                                          Podopieczny zaawansowany
Imię: Efira
Rodzaj: Banshee - Istota wzbudzająca Stach swym krzykiem. Pojawia się w 2 postaciach: czarnego kota lub widma.
Moc - Krzyk - Koszmarnie krzyczy ogłuszając i dezorientując wroga na 3 posty.

Siła: 14
Zręczność: 16
Szybkość: 14
Wytrzymałość: 10
Moce: 11
Inteligencja: 40

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:51:29 »
- Witaj - podniosła łeb i spojrzała na czarną kocice z tą dziwną lalką, która na dodatek najwyraźniej obdarzona była własną wolą. Chwilę później przybiegła Idina.
- Nie ma za co - odpowiedziała Ivy i zmierzyła wzrokiem gepardzicę. Rany już nie było widać.

Idina

  • Wojowniczka
  • Klan Światła
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Niezdecydowana.
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:53:04 »
Jak już podziękowałam Ivy pobiegłam gdzieś. (idę sobie won)
Imię:Idina
Wiek:3
Inne: Bardzo szybko biega, lecz to normalne u gepardów.
Moce:
- Uzdrowienie - jeśli podczas walki jej stan będzie zły to wszystko się regeneruje
- Niewidzialność
- Przenikanie przez przedmioty (wygrana w loterii)
Statystyki:
Siła: 25
Zręczność:15
Szybkość:20
Wytrzymałość:25
Moce: 15

                                          Podopieczny zaawansowany
Imię: Efira
Rodzaj: Banshee - Istota wzbudzająca Stach swym krzykiem. Pojawia się w 2 postaciach: czarnego kota lub widma.
Moc - Krzyk - Koszmarnie krzyczy ogłuszając i dezorientując wroga na 3 posty.

Siła: 14
Zręczność: 16
Szybkość: 14
Wytrzymałość: 10
Moce: 11
Inteligencja: 40

Lulu

  • Gość
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:56:47 »
- Emm.. - Była trochę zirytowana tym wejściem geparda. Weszła coś gadała i wyszła "Co to było?" przeleciało w jej myślach.
- Wracając do Twojego pytania tamtego intruza wyrzuciłam z naszych terenów niech znają swoje miejsce te dzieci.

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:02:12 »
Lwica odprowadziła spojrzeniem gepardzicę. Przeprosiny na odwal się, ale przynajmniej się pofatygowała i tu przyszła.
- I bardzo dobrze zrobiłaś, klan Cienia zaczyna ciągle panoszyć się po naszych ziemiach. A tak właściwie jaką rolę masz w naszym stadzie? - spytała Ivy, zwracając się do Lulu. Samica wyglądała jej na szpiega, zwiadowcę, może szamana. Ale wolała się upewnić.

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:07:57 »
Wbiegłem.
-Ivy, chce cię o coś zapytać. Mogę trochę odremontować lecznicę i przeprowadzić się na drzewo obok?-zapytałem jednym tchem.


__________________________________________________________________
Serio, powinnaś zrobić jakieś mieszkania/Może las z drzewami, czyli 1 drzewo = jeden dom czyjś ;-;
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

Lulu

  • Gość
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:08:33 »
-Pełnię rolę szamana. - Znów krótko odpowiedziała.

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:14:39 »
- Jak Ci się chcę to owszem, rób co chcesz - mruknęła do geparda i zwróciła wzrok ku karakalowi.
- Szamanka... A więc znasz się na ziołach i roślinach. Sporządź kilka trucizn i odtrutek i zgromadź zioła dla medyków. Trucizny możesz zrobić w lecznicy, znajduję się tam kilka komór pod korzeniami drzew, wystarczy je znaleźć - poleciła kotce ze znużeniem w głosie. Może i z tej czarnej coś jeszcze będzie. Zobaczy się.


//Dodam aktualizacji kilka, jak już wybierzemy zastępców, więc może i to dam razem z tymi towarzyszami .-.\\
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2014, 22:16:53 wysłana przez Ivy »

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:16:51 »
-Dziękuję Ivy-uśmiechnąłem się i wyszedłem.
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

Lulu

  • Gość
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2014, 22:26:37 »
-Dobrze. - Kiwnęła głową u wyszła patrząc na ziemię, żeby przypadkiem w coś nie wpaść.

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Przegniły Most
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2014, 16:09:26 »
Po wyjściu kotów Ivy zasnęła. Obudziła się po jakimś czasie i wyszła.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
ganggob pinsiont-twarzy-greya gonerpg airpol telenowele