Terytoria Stada Światła > Kraina Jezior

Jezioro Pisces

(1/4) > >>

Ivy:


Duże jezioro Pisces znajdujące się na terenach stada Światła. Miejsce dobre do odpoczynku. W wodzie pływa wiele różnych ryb.

Lucyfer:
Lucyfer przyleciała nad jezioro Pisces znajdujące się na terenach Stada Światła. Wiedziała od początku, że jeżeli jakiś kot z Stada Światła ją znajdzie to będzie miała przerąbane. Latała nad wodą szukając z lotu ryb w wodzie. W końcu natrafiła na małe stado karpi pływających powoli na płytkiej wodzie. Lucyfer próbując złapać jednego z większych karpi wpadła do wody. Była cała mokra. Wróciła na brzeg bez zdobyczy. Otrzepała się z wody, której tak nie lubi w znów zaczęła latać nad jeziorem i szukać swojej przyszłej zdobyczy - karpia. Po chwili dostrzegła rybę przez którą trafiła do wody. Zniżyła lot najbardziej jak potrafiła, wyciągnęła łapy do wody i złapała karpia. Tym razem na brzeg wróciła z zdobyczą. Zajęła się jedzeniem upolowanej zdobyczy.

Lucyfer:
Gdy Lucyfer zjadła karpia wrzuciła ości do wody i znów poleciała. Wyleciała z terenów Jeziora Pisces.

Lucyfer:
Lucyfer znów przybyła na tereny Klanu Świetlików z tym samym celem co wcześniej - była głodna. Usiadła sobie na brzegu i obserwowała ryby jak spokojnie pływają. - Czemu nie mogę być taka jak ty Lucyś..? - zapytywała samą siebie. W końcu zebrała się i włożyła łapę do wody po rybę. Szybko chwyciła pierwszą lepszą pazurami i wyciągnęła z wody. Jak sobie jadła wpadła na lepszy pomysł, który mógł się wcześniej przydać. Mogła zatrzymać czas, albo coś w tym stylu.. - Ale w sumie, ja i tak nic nie zrobiła tej kotce.. Czyli mam powód dlaczego mogę ich zaatakować, lub coś w tym stylu! - Pocieszyła się.

Lucyfer:
Kotka zjadła kilka ryb, zostawiła ości na brzegu i ruszyła w drogę powrotną. Wyszła.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej