Autor Wątek: Zatoka  (Przeczytany 3654 razy)

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:38:28 »
Zerwałem się z ziemi, co ja gadam-ledwo wstałem!
-To moja wina!-krzyknąłem pod nosem i rzuciłem się za białym gepardem.
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:41:13 »
- Zostań tu! - krzyknęła za lampartem, ale ten już pognał. Teraz może zepsuć jej cały plan. Poirytowana i zniesmaczona spojrzała na czarnego tygrysa.

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:53:52 »
Dosłyszałem krzyk Ivy. Zatrzymałem się. Wstrząśnięty, wzburzony, emaliujący dzikością i gniewem, wróciłem do lwicy.
-jestem tylko głupim, wrażliwym bachorem, jak to on ujął. Nic nie potrafię-zwróciłem się do niej.
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 22, 2014, 22:03:30 »
- Potrafisz, ale nie możesz działać pochopnie. Gdybyś teraz tam pobiegł on mógłby złapać i Ciebie. A teraz... mamy jego - wskazała łapą złapanego tygrysa. W tym czasie sokół zdążył już wrócić z informacją o tym, że gepardy są w lochach.
- Ale możesz się na coś przydać. Idź do nich, ale trzymaj się w bezpiecznej odległości i powiedz, że my mamy jednego z Cieni. Ma dojść do wymiany na ziemiach neutralnych. I przy okazji zbierz wszystkich z naszego stada, których spotkasz po drodze.

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 22, 2014, 22:14:03 »
-Dobrze...a jeszcze spytam....Mógłbym się załapać na jakieś treningi? On mnie powalił ruchem łapy-powiedziałem. Zaraz potem wybiegłem szukać innych.
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 22, 2014, 22:18:48 »
- W przyszłości... - mruknęła. A potem chwyciła tygrysa za ogon i wywlokła go z terenów, nie dbając zbytnio o to, że obija się o różne kamienie po drodze. Wyszła.

Maverick

  • Zastępca
  • Klan Cienia
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Zatoka
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 22, 2014, 22:44:27 »
Maverick z chęcią by warknął, ale nie mógł. Nie mógł uwierzyć, że tak łatwo dał się złapać. Czekał, aż paraliż ustanie, ale czas mijał i nic się nie działo. Był niezwykle zirytowany, nie wiedział dlaczego tak się dzieję, przecież na innych osobnikach paraliż trwał znacznie krócej. Nagle lwica chwyciła go za ogon i gdzieś wywlokła.
~Imię: Maverick
~Wiek: 5 lat
~Inne: Spośród tłumu wyróżnia go różnokolorowa sierść. Tułów jest czarny, a pasy są zielono-niebieskie, jego oczy są lodowo błękitne.
` Moce:

Paraliż - może sparaliżować dotykiem dowolną osobę.
Tarcza - może stworzyć tarczę, która obroni go przed atakami.
Ziemia - włada żywiołem ziemi.
Zmiennokształt - może zmienić się w dowolne zwierzę lub roślinę.
Kopia - może stworzyć swoją kopię i być w 2 miejscach na raz.
Ogień - włada żywiołem ognia.
Lewitacja - może latać bez skrzydeł.
Hipnoza - może zahipnotyzować dowolną osobę na 4 posty.
Nieśmiertelność - nie starzeję się, nie umrze ze starości.

~Statystyki:

Siła: 150
Zręczność: 200
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 210
Moce: 250

~Sprzymierzeniec:
Wyvern - Skrzydlata bestia przypominająca smoka, nie ma jednak przednich łap.
Moc - Tornado - Może wywołać tornado, trwające 5 postów.

Siła: 25
Zręczność: 25
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 30
Moce: 30
Inteligencja: 50

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
maniacraft variabler 3wojna ik facetzjajami