Wprowadzenie > Konkursy, eventy, wybory.

Zastępca Klanu Cienia

(1/1)

Ivy:
Uzbierało się już kilka osób na forum, postanowiłam zatem rozpocząć wybory na zastępce stada Cienia. W tym wątku zgłaszamy swą kandydaturę. Dnia 25.06.b.r rozpocznie się głosowanie, w której zostanie wybrana 1 osoba.

Formularz zgłoszeniowy:

Imię -
Wiek -
Dlaczego chcę zostać zastępcą -
Inne (dopiski od siebie, jakieś postanowienia etc.) -

Mogą zgłaszać się tutaj jedynie osoby z Cieni.

Maverick:
Imię - Maverick
Wiek - 5 lat
Dlaczego chcę zostać zastępcą - Ponieważ pasuję do takiej pozycji, wiem o co w tym wszystkim chodzi i... no nie umiem tłumaczyć, ale postaram się być jak najlepszy na owej pozycji, będę odpowiedzialny i godny zaufania, pomagał innym i być prawą ręką obecnego przywódcy. Nie będę również szalał w fabule i siać spustoszenia, dręczyć innych dla zabawy (chyba, że za pozwoleniem przywódcy).
Inne (dopiski od siebie, jakieś postanowienia etc.) - Postaram się również być aktywnym użytkownikiem i często tu wchodzić. A fabularnie to postaram się dbać o bezpieczeństwo mojego stada i pomagać mu jak tylko mogę.

szalona ula:
Czy mogłabym dołączyć?

Cermor:
Owszem, możesz, ale nie pytaj się tutaj tylko rób od razu zapis. Nikt Ci nie broni dołączać do klanu Cienia lub Światła.
http://www.felrumnignes.darmowefora.pl/index.php/board,3.0.html Masz tu link ._.

Ivy:
Minął już czas zgłoszeń, a nikt prócz Mavericka się nie zgłosił, nie warto więc robić ankiety, gdyż nie ma konkurencji. Wyniki są jasne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej