Autor Wątek: Vertałkowe art huone  (Przeczytany 1164 razy)

Verta

  • Szpieg
  • Klan Cienia
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Im wyższe wzniesienie, tym dotkliwszy upadek.
    • Zobacz profil
Vertałkowe art huone
« dnia: Czerwiec 29, 2014, 23:09:34 »
~Vertałkowe art huone~

Jakąś wybitną graficzką to ja nie jestem, właściwie nigdy nie robiłam dla kogoś avatarów i nie wiem co mnie tutaj tak wzięło, by się ogłaszać. Pewnie to, że aktualnie mam nadmiar wolnego czasu i nie mam co robić, a dobra, nie ważne.

Sprawa wygląda tak:
1. Nie potrafię ładnie obrabiać avków
2. Ale jak tylko chcesz to chętnie coś tam ci zrobię ;)
3. Mogę wyszukać obrazek.
4. Pracuję za darmo (hah, dziwne by było gdybym za takie nieudaczne coś brała opłaty)
5. Nie obrażę się, jak ci moja praca nie przypadnie do gustu :P
6. Nie lubię napisów xD


To teraz pora na kodzik:
[b]Link do obrazka:[/b] (lub napisz jaki ma być, a mogę poszukać)
[b]Rozmiary:[/b] (normalnie robię 290x390, jednak tak by nie było tego suwaka to szer. 190 musi być, a wys. to jak już chcecie xP)
[b]Napis duży:[/b] (zazwyczaj imię/brak)
[b]Napis mały:[/b] (zazwyczaj jakiś cytat/brak - te mało kiedy mi wychodzą xd)
[b]Czcionka:[/b] (mogę sama wybrać, jednak jak masz jakąś wybraną to nie ma problemu, jak nie mam to postaram się ściągnąć  git)
[b]Inne:[/b] (np. inny kolor oczu, może coś dorobić {dorabiać nwm czy umiem ale mogę się postarać xD} itp.)

Jak ja to niszczę ładne obrazki? No to łapcie kilka przykładów:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

I to tyle :))
Imię: Verta

Wiek: 3 lata

Inne: Verta raczej należy do typu samotników, jednak chętnie by kogoś poznała, kogoś kto stanie się jej przyjacielem. Gdzieś tam na świecie żyje jej znienawidzona siostra, której raczej spotkać nie chce. Ciąży na niej klątwa. 
Magiczne przedmioty:
Klątwa Snu (pozwala wnikać w sny przeciwnika, podsyłać mu różne koszmary itp).


Moce: 1) Bestia - bestia to nie tyle jej moc co przekleństwo. W niej żyje Bestia, która ożywa gdy samica czuje zbyt duży ból, gniew itp. Wtedy zmienia się w dość sporego smoka (potrafi zionąć ogniem), o czarnych łuskach, które jaśnieją ku końcowi (biało, błękitne końce łusek). Pod postacią smoka jest silniejsza, większa od zwykłego kota, co daje jej niezwykłą przewagę i zazwyczaj zwycięstwo podczas walki. Niestety, gdy kończy się walka, ona przybiera swoją postać staje się niezwykle słaba, wyssana z wszystkich sił. Zazwyczaj po takim ataku nie może ruszyć się przez kilka postów. (Bestia może być przez max. 5 postów).
2) Tarcza umysłowa - ta moc nie pozwala innym zawładnąć nad jej umysłem, nie odczyta myśli, nie podda jej iluzji czy innym tego typu sztuczką.


Siła: 15
Zręczność: 25
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 25
Moce: 25 {+10 z loterii}

Niin he löytävät toisensa tuhansien tähtien joukosta loistavat niin kirkkaina toisiinsa ovat sidottuina
kaikki se,mitä me joskus valittiin.
Vaikka meille annettaisiin koko avaruus vain hetki,kun sen saisin katoamaan
vaikka maailma eteeni polvistuisi,sen vain saisin palamaan ja huomenna,taas huomenna olen surullinen.
Varjo meitä kantaa kun loppuun palaa kaikki se,mitä me joskus valittiin.


Lucyfer

  • Nekromantka
  • Klan Cienia
  • Ekspert
  • *
  • Wiadomości: 501
  • ,,Nie oceniaj książki po okładce''
    • Zobacz profil
Odp: Vertałkowe art huone
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2014, 08:48:20 »
To ja od razu sobie zamówię xd

Link do obrazka: http://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2012/07/Gepard3.jpg
Rozmiary: 290x390
Napis duży: Lucyfer
Napis mały:
Czcionka: Braxton
Inne: jasnozielone oczy


Imię: Lucyfer  (nazwa w byłym stadzie: Broken Star, Willian)
Płeć: Samica
Wiek: 4 lata
Charakter:
inteligentna, miła, szczera, wredna (czasem miła, ale zależy dla kogo), przyjazna, czasem denerwująca, lojalna, wierna, wesoła, rozsądna, spokojna, śmiała, wytrwała, pracowita, lecz w formie Lucyfera I jest wredna, nieposłuszna, zakłamana, zdradliwa, niespokojna i nachalna. 
Ranga: Nekromanta
Stado: Cień
Moce:
Techniki wzrokowe - potrafi zawładnąć ciałem, stworzyć iluzję, lub też przywołać czarny ogień jedynie gdy ofiara popatrzy w jej oczy. Wtedy jej oczy są czerwone.
Zmiana - potrafi zmienić się w Lucyfera. Przybrać jego formę, lecz nie może w niej być dłużej niż 48h, gdyż ciało Lucyfera jest delikatne i szybko się niszczy. Używa go tylko wtedy gdy walczy, lub poluje. Jeżeli dłużej by przebywała w formie Lucyfera, jej ciało rozpadłoby się na kawałki. Potrafi również stworzyć skrzydła lecz na krótki czas (ok. 3-4h).
Przyzwanie martwych do życia - zna tajniki świata zmarłych, może martwe ciało przywrócić do świata żywych. Może ożywić zmarłego na okres 1 dnia. Jest to niebezpieczne poczynanie, gdyż nigdy nie wiadomo, co owy umarlak postanowi zrobić (niekoniecznie musi słuchać tego, kto go ożywi). Mocą tą może posłużyć się raz na tydzień.
Nieśmiertelność - nie starzeje się i nie umrze ze starości.
Statystyki:
Siła: 150
Zręczność: 30
Szybkość: 50 (+10)
Wytrzymałość: 40
Moce: 230


Come little children, I'll take thee away
into a land of enchantment.

Come little children the time's come to play,
here in my garden of shadows.

Follow sweet children, I'll show thee the way
through all the pain and the sorrows.

Weep not poor children for life is this way
murdering beauty and passion.


Hush now dear children, it must be this way
too weary of life and deceptions.

Rest now my children for soon we'll away
into the calm and the quite.

Verta

  • Szpieg
  • Klan Cienia
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Im wyższe wzniesienie, tym dotkliwszy upadek.
    • Zobacz profil
Imię: Verta

Wiek: 3 lata

Inne: Verta raczej należy do typu samotników, jednak chętnie by kogoś poznała, kogoś kto stanie się jej przyjacielem. Gdzieś tam na świecie żyje jej znienawidzona siostra, której raczej spotkać nie chce. Ciąży na niej klątwa. 
Magiczne przedmioty:
Klątwa Snu (pozwala wnikać w sny przeciwnika, podsyłać mu różne koszmary itp).


Moce: 1) Bestia - bestia to nie tyle jej moc co przekleństwo. W niej żyje Bestia, która ożywa gdy samica czuje zbyt duży ból, gniew itp. Wtedy zmienia się w dość sporego smoka (potrafi zionąć ogniem), o czarnych łuskach, które jaśnieją ku końcowi (biało, błękitne końce łusek). Pod postacią smoka jest silniejsza, większa od zwykłego kota, co daje jej niezwykłą przewagę i zazwyczaj zwycięstwo podczas walki. Niestety, gdy kończy się walka, ona przybiera swoją postać staje się niezwykle słaba, wyssana z wszystkich sił. Zazwyczaj po takim ataku nie może ruszyć się przez kilka postów. (Bestia może być przez max. 5 postów).
2) Tarcza umysłowa - ta moc nie pozwala innym zawładnąć nad jej umysłem, nie odczyta myśli, nie podda jej iluzji czy innym tego typu sztuczką.


Siła: 15
Zręczność: 25
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 25
Moce: 25 {+10 z loterii}

Niin he löytävät toisensa tuhansien tähtien joukosta loistavat niin kirkkaina toisiinsa ovat sidottuina
kaikki se,mitä me joskus valittiin.
Vaikka meille annettaisiin koko avaruus vain hetki,kun sen saisin katoamaan
vaikka maailma eteeni polvistuisi,sen vain saisin palamaan ja huomenna,taas huomenna olen surullinen.
Varjo meitä kantaa kun loppuun palaa kaikki se,mitä me joskus valittiin.


Lucyfer

  • Nekromantka
  • Klan Cienia
  • Ekspert
  • *
  • Wiadomości: 501
  • ,,Nie oceniaj książki po okładce''
    • Zobacz profil
Odp: Vertałkowe art huone
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2014, 09:47:10 »
Dziaaam c:
wszystkie genialnie wyszły ;D
Imię: Lucyfer  (nazwa w byłym stadzie: Broken Star, Willian)
Płeć: Samica
Wiek: 4 lata
Charakter:
inteligentna, miła, szczera, wredna (czasem miła, ale zależy dla kogo), przyjazna, czasem denerwująca, lojalna, wierna, wesoła, rozsądna, spokojna, śmiała, wytrwała, pracowita, lecz w formie Lucyfera I jest wredna, nieposłuszna, zakłamana, zdradliwa, niespokojna i nachalna. 
Ranga: Nekromanta
Stado: Cień
Moce:
Techniki wzrokowe - potrafi zawładnąć ciałem, stworzyć iluzję, lub też przywołać czarny ogień jedynie gdy ofiara popatrzy w jej oczy. Wtedy jej oczy są czerwone.
Zmiana - potrafi zmienić się w Lucyfera. Przybrać jego formę, lecz nie może w niej być dłużej niż 48h, gdyż ciało Lucyfera jest delikatne i szybko się niszczy. Używa go tylko wtedy gdy walczy, lub poluje. Jeżeli dłużej by przebywała w formie Lucyfera, jej ciało rozpadłoby się na kawałki. Potrafi również stworzyć skrzydła lecz na krótki czas (ok. 3-4h).
Przyzwanie martwych do życia - zna tajniki świata zmarłych, może martwe ciało przywrócić do świata żywych. Może ożywić zmarłego na okres 1 dnia. Jest to niebezpieczne poczynanie, gdyż nigdy nie wiadomo, co owy umarlak postanowi zrobić (niekoniecznie musi słuchać tego, kto go ożywi). Mocą tą może posłużyć się raz na tydzień.
Nieśmiertelność - nie starzeje się i nie umrze ze starości.
Statystyki:
Siła: 150
Zręczność: 30
Szybkość: 50 (+10)
Wytrzymałość: 40
Moce: 230


Come little children, I'll take thee away
into a land of enchantment.

Come little children the time's come to play,
here in my garden of shadows.

Follow sweet children, I'll show thee the way
through all the pain and the sorrows.

Weep not poor children for life is this way
murdering beauty and passion.


Hush now dear children, it must be this way
too weary of life and deceptions.

Rest now my children for soon we'll away
into the calm and the quite.

Verta

  • Szpieg
  • Klan Cienia
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Im wyższe wzniesienie, tym dotkliwszy upadek.
    • Zobacz profil
Odp: Vertałkowe art huone
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2014, 09:48:55 »
Serio? O.o
Dziękuję ;3
Przez wakacje będę jeszcze ćwiczyć, także kiedyś kiedyś zasypię was lepszymi avkami, bo na razie to amatorszczyzna tylko xD
Imię: Verta

Wiek: 3 lata

Inne: Verta raczej należy do typu samotników, jednak chętnie by kogoś poznała, kogoś kto stanie się jej przyjacielem. Gdzieś tam na świecie żyje jej znienawidzona siostra, której raczej spotkać nie chce. Ciąży na niej klątwa. 
Magiczne przedmioty:
Klątwa Snu (pozwala wnikać w sny przeciwnika, podsyłać mu różne koszmary itp).


Moce: 1) Bestia - bestia to nie tyle jej moc co przekleństwo. W niej żyje Bestia, która ożywa gdy samica czuje zbyt duży ból, gniew itp. Wtedy zmienia się w dość sporego smoka (potrafi zionąć ogniem), o czarnych łuskach, które jaśnieją ku końcowi (biało, błękitne końce łusek). Pod postacią smoka jest silniejsza, większa od zwykłego kota, co daje jej niezwykłą przewagę i zazwyczaj zwycięstwo podczas walki. Niestety, gdy kończy się walka, ona przybiera swoją postać staje się niezwykle słaba, wyssana z wszystkich sił. Zazwyczaj po takim ataku nie może ruszyć się przez kilka postów. (Bestia może być przez max. 5 postów).
2) Tarcza umysłowa - ta moc nie pozwala innym zawładnąć nad jej umysłem, nie odczyta myśli, nie podda jej iluzji czy innym tego typu sztuczką.


Siła: 15
Zręczność: 25
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 25
Moce: 25 {+10 z loterii}

Niin he löytävät toisensa tuhansien tähtien joukosta loistavat niin kirkkaina toisiinsa ovat sidottuina
kaikki se,mitä me joskus valittiin.
Vaikka meille annettaisiin koko avaruus vain hetki,kun sen saisin katoamaan
vaikka maailma eteeni polvistuisi,sen vain saisin palamaan ja huomenna,taas huomenna olen surullinen.
Varjo meitä kantaa kun loppuun palaa kaikki se,mitä me joskus valittiin.


 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
sakusei killers tdw demigods-are-everywhere saigo-no-chi