Autor Wątek: James  (Przeczytany 909 razy)

James

  • Kociak
  • Klan Światła
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Bądź czujny psychopaci są wszędzie! Buahahahah xD
    • Zobacz profil
James
« dnia: Lipiec 09, 2014, 18:12:59 »


( W awatarze nie zwarzajcie na napis "Scourge of Bloodclan" c: )
Imię: James
Wiek: 7 miesięcy.
Płeć: A co ?! Nie widać że samiec!
Charakter: Mój charakter jest inny niż wszystkich. I dobrze! Lubie patrzeć na czyjś ból. To mnie motywuje! Rzecz jasna do zadawania bólu innym! Nigdy nie lubiłem tych ślicznych. Zachowują się jakby byli najszczęśliwszymi na świecie. Nienawidzę tego! Lecz czasem jest ...wyjątek? A mianowicie chodzi mi o kogoś specjalnego, o! 
Ranga: Kociak
Stado: Światła
Historia: A więc urodziłem się na przedmieściu na ulicy Gradowej 13. Moją matką BYŁA jakaś tam kłębuszek, a ojcem puszek? Była burza. Padało, błyskało się. Bla, bla bla. Oszczędzę wszystkim cierpienia. Gdy się w końcu urodziłem miałem skrzydła. Więc durni właściciele wyrzucili mnie na śmietnik! Gdybym ich teraz spotkał to bym im oczy wydrapał! Musiałem walczyć sam o siebie. Zdobywać pokarm i takie tam. Zabijałem by przeżyć. Aż w końcu trafiłem na klan światła. Miałem wtedy jakieś 6 miesięcy. Hah, długo jestem w tym klanie nie. Hahahah. Zaopiekowała się mną jakaś duża kotka. W sensie że wysoka. Jakby usłyszała że nazwałem ją dużą to by mnie otruła, a moje ciało wrzuciła do rzeki. (xD)
Inne: Jestem czarnym kotem. Nie przynoszę pecha bo mam białą łapę, o! Lewą. Hah. Mam duże niebieskie oczy i wręcz przenikający wzrok. Jestem jednym z tych wysokich, a nawet baaardzo wysokich kotów. Mam duże czarne skrzydła. Na szczęście potrafię zrobić tak by wnikły w moje plecy. A prawie zapomniałem o mojej fioletowej obroży na której przyczepiłem zęby psów, wilków, kotów z którymi zwyciężyłem w walkach. O i o wielkich, ostrych pazurach.
Moce:
1. Nieśmiertelność - nie starzeję się, nie umrze ze starości.
Statystyki:
Siła: 10
Zręczność: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 10
Moce: 10
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 18:22:48 wysłana przez James »
Imię: James
Wiek: 7 miesięcy.
Płeć: A co ?! Nie widać że samiec!

Inne: Jestem czarnym kotem. Nie przynoszę pecha bo mam białą łapę, o! Lewą. Hah. Mam duże niebieskie oczy i wręcz przenikający wzrok. Jestem jednym z tych wysokich, a nawet baaardzo wysokich kotów. Mam duże czarne skrzydła. Na szczęście potrafię zrobić tak by wnikły w moje plecy. A prawie zapomniałem o mojej fioletowej obroży na której przyczepiłem zęby psów, wilków, kotów z którymi zwyciężyłem w walkach. O i o wielkich, ostrych pazurach.
Moce:
1. Nieśmiertelność - nie starzeję się, nie umrze ze starości.
Statystyki:

Siła: 10
Zręczność: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 10
Moce: 10

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: James
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2014, 18:42:11 »
Wszystko jest dobrze, akcept (;

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
voltagemt2 kotytomy smallskill dragoria cannahari