Autor Wątek: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !  (Przeczytany 1577 razy)

Mici Tiluu

  • Łowczyni
  • Klan Cienia
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 322
  • Nie wzrost jest najważniejszą wartością...
    • Zobacz profil
OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« dnia: Lipiec 30, 2014, 16:41:23 »
WAŻNE OGŁOSZENIE DO WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH !
uprzejmie proszę o odpowiedzi brzmiące "przeczytałam/em"

Na początek wyjaśnię Ivy, że utworzyłam ten wątek dla dobra forum i że może go spokojnie usunąć, ale dalsze informacje ważne są dla użytkowników.

Od dwóch tygodni wchodzę codziennie i sprawdzam czy są nowe wiadomości od reszty użytkowników. Są krótkie od Idiny i ewentualnie od Ivy.. LUDZIE!!! Rejestrujecie się, to piszcie choćby info, że np. "nie będzie mnie przez najbliższy miesiąc z powodu...". Mam silne wrażenie, że jestem na tym forum sama z Ivy i Idiną (czasami wchodzą). Proponuję by każde konto o niezgłoszonej nieobecności było usuwane po trzech tygodniach. Tyle trwa przeciętna kolonia i osoba zdążyłaby napisać "byłam na koloni..." albo "będę na koloni...". Piszcie! Patrzcie! Uaktywnijcie się!


Napisała Mici Tiluu
Imię: Mici (Tiluu nie jet wymagane)

Wiek: 5 lat

Płeć: dziewczyna

Stado: Cienia

Ranga: Łowca (głównie ryb)

Info:
Uważa się za tygrysa, choć jest niebiesko-zielona i zdecydowanie za mała na tygrysicę (jest wielkości psa rasy huskie) Ma gęste, grube futro, które w chroni ją w zimnej wodzie. Troszeczkę zwariowana i ma odjechane pomysły, kapryśna, agresywna, a jak kogoś polubi i mu/jej zaufa to staje się taką przylepą (dosyć natrętną). Nie lubi jak się na nią krzyczy (niestety przy jej charakterze jest to nieuniknione). Lubi pływać i nurkować (ma szczególną frajdę jak coś znajdzie na dnie rzeki lub jeziora - mórz nie lubi).

Historia:
Urodziła się w Dolinie wodnej. Jej rodzina była jedynymi przedstawicielami kotowatych w tamtym miejscu. Była (i jest) świetną pływaczką. Kocha wodospady, a zwłaszcza te wielkie i z jaskiniami za taflą wody. Gdy była mała lubiła też morze, ale po pierwszej (i ostatniej) lekcji nurkowania w morzu, kotka je szczerze znienawidziła, ponieważ zerwał się sztorm i Dolina została spustoszona, a większość mieszkańców zginęła. O szczegółach jak dostała się do Klanu Cienia i co było po sztormie nie lubi mówić, dlatego tutaj tych informacji nie zamieszczę.

Inne:
Kolor jej futra jest całkowitym przypadkiem - nikt w rodzinie takiej maści nie miał.

Moce i magiczne przedmioty:
•Talizman natury (wszelkie ataki związane z naturą nie działają na osobę, która ma przy sobie talizman. Efekt trwa 3 posty) {loteria}
•Wizje (przewidywanie bliskiej przyszłości) {loteria}
•Wolny Oddech (może nie oddychać przez max dobę)
•Sucha Woda (zaraz po wyjściu z wody jest sucha, a jej futro nie zlepia się w strąki)

Statystyka:
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 20
Moce: 20

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2014, 23:19:28 »
Usuwanie kont i tak nic nie da. Forum sobie zdechło.

Mici Tiluu

  • Łowczyni
  • Klan Cienia
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 322
  • Nie wzrost jest najważniejszą wartością...
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2014, 16:52:16 »
szkoda... miałam nadzieję, że jeszcze trochę pożyje. Naprawdę świetny pomysł.. wykonanie.. tylko gorzej z użytkownikami. Fim nie długo wróci (znamy się w realu) mam kontakt z Lucyfer na innych forach, ale co z resztą? Np. Cermor. Co z nią?
Imię: Mici (Tiluu nie jet wymagane)

Wiek: 5 lat

Płeć: dziewczyna

Stado: Cienia

Ranga: Łowca (głównie ryb)

Info:
Uważa się za tygrysa, choć jest niebiesko-zielona i zdecydowanie za mała na tygrysicę (jest wielkości psa rasy huskie) Ma gęste, grube futro, które w chroni ją w zimnej wodzie. Troszeczkę zwariowana i ma odjechane pomysły, kapryśna, agresywna, a jak kogoś polubi i mu/jej zaufa to staje się taką przylepą (dosyć natrętną). Nie lubi jak się na nią krzyczy (niestety przy jej charakterze jest to nieuniknione). Lubi pływać i nurkować (ma szczególną frajdę jak coś znajdzie na dnie rzeki lub jeziora - mórz nie lubi).

Historia:
Urodziła się w Dolinie wodnej. Jej rodzina była jedynymi przedstawicielami kotowatych w tamtym miejscu. Była (i jest) świetną pływaczką. Kocha wodospady, a zwłaszcza te wielkie i z jaskiniami za taflą wody. Gdy była mała lubiła też morze, ale po pierwszej (i ostatniej) lekcji nurkowania w morzu, kotka je szczerze znienawidziła, ponieważ zerwał się sztorm i Dolina została spustoszona, a większość mieszkańców zginęła. O szczegółach jak dostała się do Klanu Cienia i co było po sztormie nie lubi mówić, dlatego tutaj tych informacji nie zamieszczę.

Inne:
Kolor jej futra jest całkowitym przypadkiem - nikt w rodzinie takiej maści nie miał.

Moce i magiczne przedmioty:
•Talizman natury (wszelkie ataki związane z naturą nie działają na osobę, która ma przy sobie talizman. Efekt trwa 3 posty) {loteria}
•Wizje (przewidywanie bliskiej przyszłości) {loteria}
•Wolny Oddech (może nie oddychać przez max dobę)
•Sucha Woda (zaraz po wyjściu z wody jest sucha, a jej futro nie zlepia się w strąki)

Statystyka:
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 20
Moce: 20

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2014, 18:46:44 »
Cerm jest na wakacjach.

Vircassis

  • Wojownik
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Życie jest zbyt krótkie by marnować je na bzdury..
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2014, 15:01:22 »
A właśnie bo nie zgłosiłam.. Mnie przez dwa tygodnie od 9 nie będzie z powodu koloni ._.
Imię: Vircassis
Wiek: 4 lata
Płeć: Samiec
Charakter: poważny, rozsądny, sprawiedliwy, mądry, wytrwały, cierpliwy, potrafi być czuły i troskliwy.
Ranga: Wojownik
Stado: Światło
Inne: Jest dużym czarnym lwem. Jego łapy są owinięte bandażami. Na prawym oku ma bliznę.
Moce:

Transformacja - Vircassis potrafi zmienić się w dowolne zwierze, od małej myszki do ogromnego smoka.

Władca ognia - Włada każdym rodzajem ognia.
 
Statystyki:
Siła: 15
Zręczność: 5
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 30
Moce: 30

Viktoria

  • Kociak
  • Klan Światła
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 199
  • "Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem."
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2014, 12:09:21 »
"Byłam na wakacjach"
No więc już jestem
Imię: Viktoria (Viki, Vika)
Wiek: 6 miesięcy
Inne: Viki odzidziczyła po rodzicach czarną sierść a po dziadku skrzydełka. Co prawda ich nie używa (nie umie) ale sprawiają że jest jeszcze bardziej słodka. Na szyi nosi wisiorek który dostała od matki w dniu urodzin. Ma piękne duże brązowe oczy. Grzywkę, również czarną zaczesuje na bok i zakłada czapeczkę.
Moce:
1. Straszna wizja - Vika widzi duchy zamordowanych kotów i wilków (nie zmarłych ze starości lub w inny sposób ale tylko zabitych przez inne istoty). Ta moc kiedy jej używa chroni ją przed atakami umysłowymi typu hipnoza, czytanie myśli i inne (jej umysł jest wtedy "zablokowany"). Może również sprawić że ktoś inny zobaczy to co ona, lub tylko część jej wizji.
Statystyki:
Siła: 5
Zręczność: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 5
Moce: 20

Mici Tiluu

  • Łowczyni
  • Klan Cienia
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 322
  • Nie wzrost jest najważniejszą wartością...
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2014, 21:41:34 »
taaak... we wrześniu trochę forum odżyje, ale z kolei ja odpadam na trzy tygodnie od 12...
Imię: Mici (Tiluu nie jet wymagane)

Wiek: 5 lat

Płeć: dziewczyna

Stado: Cienia

Ranga: Łowca (głównie ryb)

Info:
Uważa się za tygrysa, choć jest niebiesko-zielona i zdecydowanie za mała na tygrysicę (jest wielkości psa rasy huskie) Ma gęste, grube futro, które w chroni ją w zimnej wodzie. Troszeczkę zwariowana i ma odjechane pomysły, kapryśna, agresywna, a jak kogoś polubi i mu/jej zaufa to staje się taką przylepą (dosyć natrętną). Nie lubi jak się na nią krzyczy (niestety przy jej charakterze jest to nieuniknione). Lubi pływać i nurkować (ma szczególną frajdę jak coś znajdzie na dnie rzeki lub jeziora - mórz nie lubi).

Historia:
Urodziła się w Dolinie wodnej. Jej rodzina była jedynymi przedstawicielami kotowatych w tamtym miejscu. Była (i jest) świetną pływaczką. Kocha wodospady, a zwłaszcza te wielkie i z jaskiniami za taflą wody. Gdy była mała lubiła też morze, ale po pierwszej (i ostatniej) lekcji nurkowania w morzu, kotka je szczerze znienawidziła, ponieważ zerwał się sztorm i Dolina została spustoszona, a większość mieszkańców zginęła. O szczegółach jak dostała się do Klanu Cienia i co było po sztormie nie lubi mówić, dlatego tutaj tych informacji nie zamieszczę.

Inne:
Kolor jej futra jest całkowitym przypadkiem - nikt w rodzinie takiej maści nie miał.

Moce i magiczne przedmioty:
•Talizman natury (wszelkie ataki związane z naturą nie działają na osobę, która ma przy sobie talizman. Efekt trwa 3 posty) {loteria}
•Wizje (przewidywanie bliskiej przyszłości) {loteria}
•Wolny Oddech (może nie oddychać przez max dobę)
•Sucha Woda (zaraz po wyjściu z wody jest sucha, a jej futro nie zlepia się w strąki)

Statystyka:
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 20
Moce: 20

Venus

  • Szamanka
  • Klan Światła
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Skryta
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2014, 17:42:57 »
Byłam na wakacjach wróciłam 10 sierpnia. I po tym wyjeździe w ogóle nie miałam weny. Trochę później odkryłam inne forum które też mi się spodobało. A może to forum odżyje. Większości forum się "zdycha". Nie zwalajcie wszystkiego na użytkowników "bo nie wchodzą". Moim pomysłem na wskrzeszenie forum jest takie: Zróbmy jakieś eventy! Chciałabym być tutaj adminem, ale wiem że nie mogę więc piszę do wszystkich o moich pomysłach. Mam wiele różnych pomysłów na eventy, ale to zależy od adminów czy się na nie zgodzą. Jeśli ktoś z adminów się tym zainteresuje napiszcie tutaj, a ja wyślę moje pomysły na pw, do danego admina. Dziękuje za przeczytanie~ Jeśli ktoś przeczytał.
Przeczytałam~
Imię: Venus
Wiek: 2 lata
Płeć: Samica
Charakter: Venus jest kotką samotną i smutną. Jednak jeśli pozna kogoś miłego i szalonego na pewno stanie się bardziej śmiała. Kotka jest bardzo inteligentna, miła i przyjazna. Zawsze pomorze komuś w potrzebie.
Ranga: Szaman
Stado: Światła
Inne: Długa blond grzywka, włosy do początku łapek, duże potężne czarne skrzydła, Lewe oko koloru czerwonego, a prawe niebieskiego.
Moce: 1.  Żywioł umysłu,
2. Władanie czasem

Statystyki:
Siła: 20

Zręczność: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Moce: 20


Death surrounds,
My heartbeat slowing down.
I won’t take this world’s abuse,
I won’t give up,
I refuse!
This is how it feels
When you’re bent and broken
This is how it feels
When your dignity is stolen
When everything you love is leaving,
You hold on to what you believe in.

Viktoria

  • Kociak
  • Klan Światła
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 199
  • "Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem."
    • Zobacz profil
Odp: OGŁOSZENIE (przeczytaj) !
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2014, 13:27:40 »
No tak Venus, ale trzebaby powiadomić o tym wszystkich bo pewnie już spisali forum na straty.
Imię: Viktoria (Viki, Vika)
Wiek: 6 miesięcy
Inne: Viki odzidziczyła po rodzicach czarną sierść a po dziadku skrzydełka. Co prawda ich nie używa (nie umie) ale sprawiają że jest jeszcze bardziej słodka. Na szyi nosi wisiorek który dostała od matki w dniu urodzin. Ma piękne duże brązowe oczy. Grzywkę, również czarną zaczesuje na bok i zakłada czapeczkę.
Moce:
1. Straszna wizja - Vika widzi duchy zamordowanych kotów i wilków (nie zmarłych ze starości lub w inny sposób ale tylko zabitych przez inne istoty). Ta moc kiedy jej używa chroni ją przed atakami umysłowymi typu hipnoza, czytanie myśli i inne (jej umysł jest wtedy "zablokowany"). Może również sprawić że ktoś inny zobaczy to co ona, lub tylko część jej wizji.
Statystyki:
Siła: 5
Zręczność: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 5
Moce: 20

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
voltagemt2 dragoria cannahari smallskill real