Autor Wątek: Ogłoszenia  (Przeczytany 971 razy)

Ivy

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Ogłoszenia
« dnia: Czerwiec 15, 2014, 13:52:55 »
W tym miejscu można zgłaszać dłuższe nieobecności, odejścia etc.

Mici Tiluu

  • Łowczyni
  • Klan Cienia
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 322
  • Nie wzrost jest najważniejszą wartością...
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2014, 18:41:34 »
Niestety przez najbliższy tydzień nie będę miała możliwości skorzystania z Internetu. Pojawię się znowu najprawdopodobniej w poniedziałek.
Imię: Mici (Tiluu nie jet wymagane)

Wiek: 5 lat

Płeć: dziewczyna

Stado: Cienia

Ranga: Łowca (głównie ryb)

Info:
Uważa się za tygrysa, choć jest niebiesko-zielona i zdecydowanie za mała na tygrysicę (jest wielkości psa rasy huskie) Ma gęste, grube futro, które w chroni ją w zimnej wodzie. Troszeczkę zwariowana i ma odjechane pomysły, kapryśna, agresywna, a jak kogoś polubi i mu/jej zaufa to staje się taką przylepą (dosyć natrętną). Nie lubi jak się na nią krzyczy (niestety przy jej charakterze jest to nieuniknione). Lubi pływać i nurkować (ma szczególną frajdę jak coś znajdzie na dnie rzeki lub jeziora - mórz nie lubi).

Historia:
Urodziła się w Dolinie wodnej. Jej rodzina była jedynymi przedstawicielami kotowatych w tamtym miejscu. Była (i jest) świetną pływaczką. Kocha wodospady, a zwłaszcza te wielkie i z jaskiniami za taflą wody. Gdy była mała lubiła też morze, ale po pierwszej (i ostatniej) lekcji nurkowania w morzu, kotka je szczerze znienawidziła, ponieważ zerwał się sztorm i Dolina została spustoszona, a większość mieszkańców zginęła. O szczegółach jak dostała się do Klanu Cienia i co było po sztormie nie lubi mówić, dlatego tutaj tych informacji nie zamieszczę.

Inne:
Kolor jej futra jest całkowitym przypadkiem - nikt w rodzinie takiej maści nie miał.

Moce i magiczne przedmioty:
•Talizman natury (wszelkie ataki związane z naturą nie działają na osobę, która ma przy sobie talizman. Efekt trwa 3 posty) {loteria}
•Wizje (przewidywanie bliskiej przyszłości) {loteria}
•Wolny Oddech (może nie oddychać przez max dobę)
•Sucha Woda (zaraz po wyjściu z wody jest sucha, a jej futro nie zlepia się w strąki)

Statystyka:
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 20
Moce: 20

Viktoria

  • Kociak
  • Klan Światła
  • Aktywny użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 199
  • "Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem."
    • Zobacz profil
Odp: Ogłoszenia
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2014, 13:39:25 »
Nie będzie mnie przez jakieś dwa tygodnie, może trzy. Postaram się pisać od czasu do czasu no ale nie obiecuję ;)
Imię: Viktoria (Viki, Vika)
Wiek: 6 miesięcy
Inne: Viki odzidziczyła po rodzicach czarną sierść a po dziadku skrzydełka. Co prawda ich nie używa (nie umie) ale sprawiają że jest jeszcze bardziej słodka. Na szyi nosi wisiorek który dostała od matki w dniu urodzin. Ma piękne duże brązowe oczy. Grzywkę, również czarną zaczesuje na bok i zakłada czapeczkę.
Moce:
1. Straszna wizja - Vika widzi duchy zamordowanych kotów i wilków (nie zmarłych ze starości lub w inny sposób ale tylko zabitych przez inne istoty). Ta moc kiedy jej używa chroni ją przed atakami umysłowymi typu hipnoza, czytanie myśli i inne (jej umysł jest wtedy "zablokowany"). Może również sprawić że ktoś inny zobaczy to co ona, lub tylko część jej wizji.
Statystyki:
Siła: 5
Zręczność: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 5
Moce: 20

Sirius

  • Zastępca
  • Klan Światła
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
  • ,,Nie żałuj umarłych, żałuj żywych w nienawiści"
    • Zobacz profil
Przeprosiny
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2014, 11:25:19 »
Dobra sorka, że mnie nie było, ale prawie nie wchodzę na kompa bo są wakacje i tak dalej. Będę pojawiać się sporadycznie (Nie!!!! Bo znów nie będę w temacie!!!
;-;) Ale nic na to nie poradzę, mój młodszy brat zajmuje kompa bo mu się nudzi, a ja muszę mu odpuszczać, a jak wchodzę, to jest jakaś 22.00, albo dalej. Więc proszę o wybaczenie że mnie nie było, i spróbuję zrobić wojnę z braciszkiem o komputer :D
Imię:
Sirius
Wiek:
3 lata
Moce:
Leczenie dotykiem - Potrafię dotknąwszy osoby uleczyć ją z ran fizycznych i ewentualnie paraliżów.
Władanie żywiołem wody- Całkowicie panuję nad woda. Potrafię zrobić z nią dosłownie wszystko.
Tworzenie skrzydeł z wody- Potrafię stworzyć skrzydła z wody, by unosić się w powietrze
Zmiennokształt- Potrafię zmienić się w co tylko zechcę, włącznie z innymi kotami.
Metamorfomagia - Potrafię automatycznie zmieniać kolor sierści, tęczówek, czy też innych części mojego ciała.
Animusz walki- Podczas walki z podanym przeciwnikiem, Syriusza napełnia siła, podwajając zasoby energii i mocy kota.
Telepatia- Czytam myśli innych.
Iluzja- Wystarczy że narysuję jakąś rzecz pazurem na piasku czy skale, ona materializuje się i utrzymuje przez około godzinę.
Dar języków-Potrafię mówić wszystkimi językami świata, w tym ludzkim.

Siła:120
Zręczność: 210
Szybkość: 220
Wytrzymałość: 130
Moce: 320

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
colorfulworld mustangsplock variabler valiance heyvan